Bungee Jumping - Bungee Harrachov - Bungee Zvíkov - Bungee Orlík - Bungee Brno - Bungee Chomutov - Jiří Stolín, Xtreme Sports
Bungee Jumping Harrachov
televizní věž rozhodčích
sezóna: leden až prosinec


+420 607 232 070

PO-NE: 9-20 hodin

   

  Zakoupit poukaz

  Bungee Jumping Harrachov

  Ceník seskoků

  Jak se k nám dostanete

  Termíny seskoků

  Tričko + Bungee Video

  Reference

  Jak uplatnit poukaz

  

  Poptávka akce

  Chcete se dozvědět víc?
  Napište nám na email
  bungyjump@seznam.cz
  a vytvoříme vám nezávaznou
  nabídku pro vaši akci.


  Sjednání schůzky

  Osobní schůzka je nejlepší
  pro vyjasnění záměru!
  Sjednejte si schůzku na
  našem telefonním čísle:
  +420 607 232 070


  Kontaktní údaje

  Jiří Stolín, Xtreme Sports
  Větrná 1492
  468 51 Smržovka

  IČO: 689 66 369
  DIČ: CZ7711262592
  bungyjump@seznam.cz
  telefon: +420 607 232 070

  Pension Eliška
  Přijeli jste do Harrachova
  na víkend a hledáte příjemné
  ubytování? Tak pro Vás je tu
  Pension Eliška necelých 800 m
  od Televizní věže v Harrachově
  Kde se skáče celoroční Bungee
  Jumping.

 

Bungee Jumping Harrachov ... jediný freestylový celoroční Bungee Jumping v České republice a v Evropě

Zakoupit poukaz Bungee Harrachov Ceník skoků Kde skáčeme Termíny skoků
Na emailové adrese bungyjump@seznam.cz si objednejte poukázku na sezónu 2022 až 2023 na seskok Bungee Jumpingu z Televizní věže rozhodčích jejiž plošina pro seskok Bungee Jumpingu se nachází ve výšce 145 metrů nad městem Harrachov. V Harrachově provozujeme Bungee Jumping po celý rok. Poukázku nemusíte objednávat na konkrétní termín, bude Vám vystavena s platností min. 3 měsíce a max. až 1 rok!.

Jak se dá poukaz objednat?
Zašlete na naši e-mailovou adresu bungyjump@seznam.cz objednávku a připište Vaši poštovní nebo emailovou adresu. Objednávku Vám potvrdíme do 24 hodin a poukaz dorazí poštou na dobírku do 2 - 3 pracovních dní nebo emailem ve formě elektronického poukazu.

Jak budu za poukaz platit?
Poštou na dobírku, tzn. že při převzetí poukazu od pošty zaplatíte poště příslušnou částku nebo převodním příkazem po zaslání elektronického poukazu.

Musím uvést přesný datum seskoku?
Nemusíte, poukaz má dobu platnosti "min. 3 měsíce a až 1 rok od zakoupení". Poukaz si zarezervujete min. 7 dní před seskokem na konkrétní datum na našem emailu bungyjump@seznam.cz. Pro rezervaci je nutné uvést úplné číslo poukazu. V případě, že je termín volný, obdržíte potvrzení Vašeho termínu s pokyny k seskoku. V případě, že termín volný není, bude Vám nabídnut nejbližší volný termín. Rezervaci termínu je možné zrušit nejpozději 7 dní před seskokem na našem emailu, v opačném případě je nutné dostavit se k seskoku. Při nedostavení se k seskoku v rezervovaný termín poukaz propadá.

Jde platnost poukazu prodloužit?
Ano, jde. Vždy se snažíme naším zákazníkům vyjít vstříc. Mohl se Vám např. stát úraz nebo bylo tak špatné počasí, že si chcete zážitek užít, nejenom prožít.

Lze poukaz napsat na jméno?
Ano, lze. Chcete např. obdarovat přítele, přítelkyni či známého a tak Vám rádi poukaz vystavíme i na jméno. Bez jména je poukaz přenositelný.

Při objednání trika, videozáznamu a fotografií
Za videozáznam zaplatíte společně s poukazem a videozáznam bude pořízen až při samotném seskoku. Nebo je možné videozáznam přikoupit až na místě. Triko můžete též objednat dopředu se skokem. Bude vyznačeno na poukazu a vyzvednete si jej až na místě při vyzkoušení velikosti.

Mohu poukaz objednat na firmu?
Ano můžete, s poukazem obdržíte fakturu o zaplacení. Na faktuře budou uvedeny ty údaje, jež jste uvedli do objednávky.

Lze poukaz vrátit či vyměnit?
Ano, lze. Do 14 dnů od převzetí poukazu můžete poukaz vrátit či vyměnit bez udání důvodu. Zásilka musí obsahovat podepsané písemné prohlášení o odstoupení od smlouvy doručené na naši korespondenční adresu do 14 dní od převzetí poukazu, poukaz v totožném stavu v jakém jste jej obdrželi, originál fakturu a doklad o zaplacení. V případě vrácení poukazu Vám bude z ceny zaplaceného poukazu na seskok odečten administrativní poplatek ve výši Kč 500,-- / poukaz. Administrativní poplatek zahrnuje Vámi využité služby spojené s vystavením poukazu, vystavením faktury, odeslání poukazu na Vaši adresu, náklady na poštovné, práci na vyřízení vrácení či výměnu poukazu a dodatečnou administrativní kontrolu poukazu.

Zkušenosti firmy Jiří Stolín, Xtreme Sports
Pokud i nyní nevíte jak poukázku na seskok objednat, kontaktujte nás na našem tel. čísle: +420 607 232 070
od Pondělí do Neděle od 9:00 do 20:00 hodin.

Bungee Jumping  TOPlist  @ 2013 Grafika a design: Jiří Stolín, Xtreme Sports  TOPlist  Bungee Jumping